Gurur ve Önyargı

Gurur ve Önyargı (özgün adıyla Pride and Prejudice), İngiliz yazar Jane Austen'in ikinci romandır. 18 Ocak 1813'te yayımlanan roman, 1796-1797 yılları arasında kaleme alınmıştır.

Responsive image
YAZAR
Jane Austen
DOSYA BOYUTU
6,53 MB
YAYIN TARIHI
2018
DIL
Türkçe
ISBN
9786050948691

Bir Gurur ve Önyargı kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Gurur ve Önyargı kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Jane Austen tarafından yazılmıştır.


Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)  “Gurur ve Önyargı’yı ilk kez okuyacak olanların yerinde olmayı çok isterdim.” - Şebnem İşigüzel -Evlilik çağında beş genç kız… Evlenmekten başka çaresi olmayan kızlar günlerini nakış yaparak, dans ederek, aşkın hangi görkemli malikânede yaşadığını bulmak için kara kara düşünerek geçirmektedirler. Görücü usulü artık tarihe karışmış, her şey biraz daha zorlaşmıştır. Darcy ve Elizabeth’in muratlarına ermek için Gurur’u ve Önyargı’yı bir kenara bırakmalarının zamanı gelmiştir.   


annemin ezbere bildigi kitap. okuyan herkesi bagimlisi yaptigi soyleniyor.. bbc de dizisi de yayinlaniyor belirli araliklarla.. yazin okumayi planliyorum..