Yüzüncü Kraliçe

21.58 TL. Kalinda manastırdan ayrılıp Turkuaz Saray'a gitmekle kalmayacak, racanın yüzüncü kraliçesi olmak için doksan dokuz eş, sayısız cariyeyle ölümüne savaşacak.

Responsive image
YAZAR
Emily King
DOSYA BOYUTU
9,80 MB
YAYIN TARIHI
none
DIL
Türkçe
ISBN
9786051921570

Yüzüncü Kraliçe harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Emily King. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Emily King'den Yüzüncü Kraliçe kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


(Arka Kapak Yazısı)Zalim krallar, güç uğruna yitirilen hayatlar, kadınların erkekler içindöktükleri kanlar… Emily R. King fantastik üçlemesinde okurlarıözgürlük ve barış uğruna verilen bir mücadelenin gerilimine ve heyecanınadavet ediyor!Kimsesiz Kalinda daha bebekken bir manastıra getirilir, çocukluğunuateşler içinde yanarak geçirmiştir. Nihayet iyileşip on sekizyaşına bastığında tek arzusu; yuvası bildiği manastırda kalmak,huzur içinde bir hayat sürmektir.Fakat “hayırseverlerin” bağışlarıyla ayakta duran manastırın kurallarıbelli. Hayırseverler istediklerinde gelip oradaki kızlardanbirini “talep” edebilir; eşi ya da cariyesi yapabilir. Kalinda’yı talepedense kötülerin kötüsü, zalimliğiyle nam salmış Raca Tarek.Kalinda manastırdan ayrılıp Turkuaz Saray’a gitmekle kalmayacak,racanın yüzüncü kraliçesi olmak için doksan dokuz eş, sayısızcariyeyle ölümüne savaşacak.Huzurlu ve özgür bir hayat peşinde olan Kalinda saray duvarlarıarasında aşkı da bulunca kendine nasıl bir yol seçecek? Başkalarınınonun için seçtiği yoldan mı gidecek yoksa ruhundaki en yasaklıgüce ulaşıp mücadele etmeyi mi tercih edecek?Emily R. King’in yazdığı Yüzüncü Kraliçe’de fantastik roman sevenleriheyecan dolu bir macera bekliyor! 


Emily R. King, ilk kitabıyla okurların sevgisini kazanan "Yüzüncü Kraliçe" serisinin ikinci kitabında da heyecana ve maceraya bir an bile ara vermiyor!